Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Sitemiz de Paylaşım yapmak için Lütfen Üye Olunuz :) Tşk Ederiz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

'Bütün transferlerimiz iddialı'

YazarMesaj
ByArtis
Site Sahibi
Site Sahibi
ByArtis

UYARI :
'Bütün transferlerimiz iddialı'  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100'Bütün transferlerimiz iddialı'  Right_bar_bleue

AKTİFLİK :
'Bütün transferlerimiz iddialı'  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100'Bütün transferlerimiz iddialı'  Right_bar_bleue

Ruh Halim : 'Bütün transferlerimiz iddialı'  2asiknj2yj2
Erkek Mesaj Sayısı : 626
REP : 1
DoğumTarihi : 28/02/89

Kişi sayfası
Özel Bölüm:

'Bütün transferlerimiz iddialı'  Empty
MesajKonu: 'Bütün transferlerimiz iddialı'    'Bütün transferlerimiz iddialı'  EmptyCuma Tem. 16, 2010 11:19 pm

Nedim Türkmen 'Transfer ettiğimiz oyuncuların hepsi de iddialı' dedi.

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Orduspor'un kulüp başkanı Nedim Türkmen ''Transfer ettiğimiz oyuncuların hepsi de iddialı'' dedi.

Yeni sezon hazırlıklarının ilk etabına Ordu'da başlayan mor beyazlı ekip'Bütün transferlerimiz iddialı'  Virgulll 19 Eylül Stadı'nda yaptığı antrenmanla hazırlıklarını sürdürüyor.

Teknik direktör Uğur Tütüneker gözetiminde gerçekleştirilen çalışma'Bütün transferlerimiz iddialı'  Virgulll yaklaşık 1.5 saat sürdü.

Kulüp başkanı Nedim Türkmen'Bütün transferlerimiz iddialı'  Virgulll antrenman öncesi AA muhabirine yaptığı açıklamada'Bütün transferlerimiz iddialı'  Virgulll yeni sezon hazırlıklarına dün verilen startla başladıklarını anımsattı.

Takıma yeni sezonda 7 yeni oyuncu kattıklarını ve transferlerin devam edeceğini ifade eden Türkmen'Bütün transferlerimiz iddialı'  Virgulll ''Transfer ettiğimiz oyuncuların hepsi de iddialı. Yönetim Kurulu olarak kendilerine güveniyor ve Orduspor için ellerinden geleni yapacaklarına inanıyoruz'' dedi.

Takım kadrosuna dahil olan oyunculardan Kürşat Duymuş'Bütün transferlerimiz iddialı'  Virgulll kendisine yapılan teklifi hiç düşünmeden kabul ettiğini belirterek'Bütün transferlerimiz iddialı'  Virgulll ''Orduspor'un 26 yıllık Süper Lig özlemini arkadaşlarımla dindirmek için çaba göstereceğiz'' dedi.

Selçuk Şahin de daha önce birçok takımda forma giydiğini ifade ederek'Bütün transferlerimiz iddialı'  Virgulll yeni sezonda takımın her maçının final havasında oynanacağını kaydetti.

Oyunculardan Murat Akın ve Caner Osmanpaşa ise takıma inanan bir Yönetim Kuruluna sahip olduklarını'Bütün transferlerimiz iddialı'  Virgulll onların güvenini boşa çıkarmamak için arkadaşlarıyla birlikte çalışacaklarını ifade etti.

https://yenipazar.forum.st

'Bütün transferlerimiz iddialı'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bütün Çocuklar Adına Öğretmenlere Yazılmış Bir Mektup